Specialūs pasiūlymai

Pleistrai

Pleistrai

Tik patikimų gamintojų aukštos kokybės modernūs pleistrai veiksmingam gijimui, gydymui, apsaugai ir profilaktikai. Kokybiški pleistrai su žaismingais paveikslėliais vaikams. Papildykite savo pirmosios pagalbos vaistinėlę namuose ar biure, įsigydami prekes internetu!


Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Pleistras – tai viena iš medicininių priemonių, kurios bent kartą metuose prireikia kiekvienam. Jeigu patikrintume bet kurio namų ūkio, biuro ar automobilio pirmosios pagalbos vaistinėlę, tikriausiai nenustebtume joje pamatę pleistrą. Tiesa, priklausomai nuo pleistro paskirties, kai kuriais atvejais jis gali būti ir kasdienybė (pvz. kontraceptiniai ar pleistrai nuo rūkymo ir kt.).

Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairių medžiagų, dydžių ir paskirties pleistrų. Taip pat gali būti pleistrai atsparūs vandeniui arba kvėpuojantys tekstilinio audinio, sterilūs ir nesterilūs, balti, kūno atspalvio arba spalvoti vaikiški pleistrai.

Kaip pasirinkti pleistrą susižeidus?

Renkantis pleistrus ypatingai svarbi yra jų kokybė, tačiau taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir žaizdos pobūdį, kurioje vietoje ji yra ir kokio dydžio. Galima sakyti, nuo to priklausys pleistro pasirinkimas.

Esant stipriems ir giliems sužeidimams reikėtų nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Tačiau jeigu sužeidimas labiau paviršinis, visų pirma, žaizdą reikia tinkamai dezinfekuoti ir tuomet užklijuoti atitinkamu pleistru. Vietoms, kurioms neišvengiamas kontaktas su vandeniu, reikėtų rinktis vandeniui atsparius pleistrus. Tačiau nakčiai arba kitoje vietoje esantiems sužeidimams geriau rinktis tekstilinio, kuo labiau pralaidaus orui, kokybiško audinio. Paviršiniams nedideliems sužeidimams, įbrėžimams gydyti skirti pleistrai yra bene paklausiausi ir dažniausiai naudojami.

Tačiau yra nemažai ir kitokio pobūdžio odos sužeidimų, pavyzdžiui, nudegimai, nuospaudos ar nutrynimai. Tokiems atvejams yra reikalingi specialūs gydomieji pleistrai, pavyzdžiui, hidrokoloidiniai tvarsčiai nudegimams arba pleistrai nuo nuospaudų, pritrynus pūslę.

Kaip naudoti pleistrą nuo nuospaudų?

Nuospaudos gali būti dvejopo pobūdžio – drėgnos (nutrynus pūslę) arba sausos (suragėjusios). Abiem atvejais yra reikalingas gydomasis hidrokoloidinis, tik skirtingo veikimo pleistras.

Nuospaudų gydymas pleistrais yra labai efektyvi ir paprasta procedūra, kurią kiekvienas gali atlikti pats. Pūslių atsiradimą paprastai įtakoja nauja avalynė, dažniausiai vasarinė – bateliai, šlepetės ar basutės, tuo tarpu suragėjusios nuospaudos atsiranda dėl netinkamų batelių dėvėjimo. Tai gali būti nepatogūs arba nuolatos dėvimi aukštakulniai, per mažo dydžio ar per siauri bateliai ir batai.

Drėgnos nuospaudos dažniausiai yra labai skausmingos ir reikalauja gydymo nedelsiant. Pleistrai nuo nuospaudų yra itin veiksmingi, efektyviai sugeria žaizdos išskyras ir akimirksniu numalšina skausmą. Užklijavus pleistrą, jis veikia kaip antroji oda, suformuodamas pagalvėlę odos paviršiuje, tuo pačiu sumažindamas spaudimą. Pleistras yra nešiojamas tol, kol pats neatsiklijuoja.

Mūsų parduodami Medrull pleistrai nuospaudoms gydyti, gali būti ir puiki profilaktika įsigijus naują avalynę.