Specialūs pasiūlymai

Skystis paviršiams valyti ir dezinfekuoti ITSEPTIC , 250 ml.

  • Skystis paviršiams valyti ir dezinfekuoti ITSEPTIC , 250 ml.

Mėtų kvapo skystis paviršiams valyti ir dezinfekuoti. Rekomenduojama naudoti namuose ir profesionaliai dezinfekcijai, be kita ko, įrangai ir patalpoms biuruose, švietimo, prekybos ir poilsio patalpose (fitneso klubuose, soliariumuose). Skystis skirtas alkoholiui atspariems paviršiams dezinfekuoti. Turi bakterijų ir virusų naikinimo savybių.

Pavojus: prieš naudojimą perskaitykite etiketę. Labai degus skystis ir garai. Sukelia rimtą akių dirginimą. Saugoti nuo vaikų. Saugokite nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Jei pateko į akis: kelias minutes atsargiai nuplaukite vandeniu. Jei akių dirginimas išlieka, kreipkitės į gydytoją. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Talpyklę laikyti sandariai uždarytą. Turinį / talpyklą išmeskite į tinkamai paženklintus indus pagal nacionalinius įstatymus. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite po ranka produkto pakuotę ar etiketę. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje.

Purkšti gaminį ant švarių paviršių ir palikite 5 minutėms. Per visą gaminio veikimo laiką paviršius turi būti nuolat drėgnas. Nereikia skalauti.

Patinka
  • Prekės kodas:12
  • Atsargos:Turime
  • 4.99 €