Specialūs pasiūlymai

SEA-BAND MAMA! apyrankė nuo pykinimo, rausvos spalvos

  • SEA-BAND MAMA! apyrankė nuo pykinimo, rausvos spalvos

„SEA-BAND® Mama!“ akupresūrinės apyrankės nuo pykinimo suaugusiems. Apyrankė buvo specialiai sukurta padėti sušvelninti ir nuraminti pykinimą nėštumo metu, kad galėtumėte vėl pradėti mėgautis šiuo ypatingu laikotarpiu. „Sea-Band“ veikia nedelsiant ir gali būti dėvimos visada, kai jaučiate pykinimą. Jos gali būti naudojamos nepertraukiamai ir pakartotinai daug kartų. Daugeliui nėščių moterų rytinis pykinimas nesibaigia ryte. Kai kuriais atvejais tai gali trukti visą dieną - nuo pykinimo iki reguliaraus vėmimo. „Sea-Band“ apyrankės gali padėti sumažinti pykinimą ir vėmimą, bei natūraliai palengvinti rytinio pykinimo simptomus, nes jose nėra vaistų ir nėra jokio šalutinio poveikio, dėl kurio reikėtų nerimauti. 

  •          Veikia be vaistų;
  •          Be pašalinio poveikio;
  •          Efektyvios;
  •          Daugkartinės;
  •          Plaunamos;
  •          Kliniškai patikrintos, naudojamos gydytojų ir ligoninių 50 pasaulio šalių.

„Sea-Band“ apyrankes galima plauti rankomis, naudojant muilą ar kitą švelnų dėmių išėmiklį. Pakuotėje yra dėžutė su 2 apyrankėmis. Gamintojas: Sea- Band Ltd, 8 Hawley Road, Hinckley, Jungtinė Karalystė. Platintojas: UAB Arimeda, Salyno g. 10a, Kaunas, www.arimeda.lt.

Akrilanas 64,2%, Nailonas 24.2%, Elastanas 11.6%.

Dėkite po vieną apyrankę ant kiekvieno riešo. Kaip teisingai užsidėti „Sea-Band“ apyrankes? „Sea-Band“ yra megzta, elastinga apyrankė, kuri veikia dėl plastikinio rutuliuko, pasukto į apyrankės vidų. Šis sukelia spaudimą ir stimuliuoja P6 arba Nei-Kuan akupunktūrinį tašką, kurį kiekvienas  žmogus turi ant abiejų rankų riešų. Nei-Kuan taškai randami uždėjus tris vidurinius kitos rankos pirštus ant vidinės rankos riešo dalies. Po trečiuoju pirštu, tarp riešo sausgyslių ir yra Nei-Kuan taškas. Užsidėkite apyrankę taip, kad išgaubtas plastikinis rutuliukas būtų ant šio taško. „Sea-Band“ apyrankė pradeda veikti po 2 - 5 minučių, tačiau geresnis rezultatas būna, jeigu „Sea-Band“ apyrankė yra uždedama prieš kelionę, arba kitais atvejais prieš pykinimą sukeliančius simptomus. Dar labiau pykinimo jausmas sumažėja, kai plastikinis rutuliukas, uždėtas and Nei-Kuan taško, yra papildomai prispaudžiamas ir stimuliuojamas kitos rankos pirštais. Jei ilgai nešiojant Sea-Band apyrankes patintų rankos, nedelsiant nusiimkite apyrankes ir susisiekite su gydytoju. Kontraindikacijos: nėra.

Patinka
  • Prekės kodas:12
  • Atsargos:Turime
  • 15.79 €