Specialūs pasiūlymai

ROYAL GREEN ENERGIJA IR IMUNITETAS N60

  • ROYAL GREEN ENERGIJA IR IMUNITETAS N60

„Royal Green“ Energija ir imunitetas. Rausvažiedė ežiuolė ir Kininis ženšenis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Kininis ženšenis padeda palaikyti energiją. „Royal Green“ Energijos ir imuniteto sudėtyje yra sertifikuota ekologiška Rausvažiedė ežiuolė, Kininis ženšenis ir 5 grybai, tokie kaip Kuokštinė grifolė, Tikrinis blizgutis, Šakotoji skylėtbudė, Valgomasis dantenis ir Liūto kartis. Sertifikuota ekologiška, vegetariška, veganiška ir be konservantų.  

  • Rausvažiedė ežiuolė, Kininis ženšenis ir Tikrinis blizgutis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • Kininis ženšenis padeda palaikyti energiją, fizinį ir psichinį aktyvumą;
  • Kininis ženšenis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Laikyti sausai, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Kiekis 60 kapsulių.

Rausvažiedės ežiuolės (Echinacea purpurea) milteliai, kapsulė: stabilizatorius hidroksipropilmetilceliuliozė, Kininio ženšenio (Panax ginseng) šaknų milteliai, Kuokštinės grifolės (Grifola frondosa) grybo kūno milteliai, Tikrinio blizgučio (Ganoderma lucidum) grybo kūno milteliai, Šakotosios skylėtbudės (Polyporus umbellatus) grybo kūno milteliai, Valgomojo dantenio (Lentinula edodes) grybo kūno milteliai, Liūto karčio (Hericium erinaceus) grybo kūno milteliai, lipnumą reguliuojančios medžiagos: magnio karbonatas ir silicio dioksidas, paprastosios saulėgrąžos (Helianthus annuus) aliejus.

1-2 kapsulės per dieną, pageidautina valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Jei sergate, geriate vaistus, nėštumo ar žindymo periodu, dėl maisto papildo vartojimo rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku jei vartojate antidiabetinius preparatus.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 25.99 €