Specialūs pasiūlymai

Rankų dezinfekcijos drėgnos servetėlės ITSEPTIC, 100 vnt.

  • Rankų dezinfekcijos drėgnos servetėlės ITSEPTIC, 100 vnt.

Drėkinamos rankų dezinfekavimo servetėlės, turinčios valomųjų ir gaivinamųjų savybių. Servetėlės, mirkomos skystyje, kuriame yra didelė alkoholio koncentracija, viršijanti 70%. Alavijo ekstraktas ir glicerinas drėkina odą ir apsaugo ją nuo per didelio džiūvimo. Produktas yra rekomenduojamas kasdieniniam naudojimui. Mėtų kvapo. Servetėlių dydis 13 cm x 15 cm.

Pavojus: prieš naudojimą perskaitykite etiketę. Labai degi skystis ir garai. Sukelia rimtą akių dirginimą. Saugoti nuo vaikų. Saugokite nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Jei pateko į akis: kelias minutes atsargiai nuplaukite vandeniu. Nuimkite kontaktinius lęšius, jei jų yra ir lengva padaryti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas išlieka, kreipkitės į gydytoją. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Talpyklę laikyti sandariai uždarytą. Turinį / talpyklą išmeskite į tinkamai paženklintus indus pagal nacionalinius įstatymus. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite po ranka produkto pakuotę ar etiketę. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje.

Naudoti tiesiai ant odos, neplaunant vandeniu. 30 sekundžių valykite rankas drėgna servetėle ir leiskite susigerti. Visada atsargiai ir sandariai uždarykite indą (išdžiovintos servetėlės ​​nesuteikia dezinfekuojančio poveikio). 

Patinka
  • Prekės kodas:12
  • Atsargos:Turime
  • 4.99 €