Specialūs pasiūlymai

Olynth 1mg/ml nosies purškalas, tirpalas 10ml, N1

  • Olynth 1mg/ml nosies purškalas, tirpalas 10ml, N1

Vaistas vartojamas trumpalaikiam nosies ir sinusų paburkimo, kurie atsiranda dėl peršalimo ar alergijos, mažinimui.

Veiklioji medžiaga yra ksilometazolino hidrochloridas. 1 ml nosies purškalo (tirpalo) yra 1 mg ksilometazolino hidrochlorido. Viename išpurškime (140 μl) yra 140 mikrogramų ksilometazolino hidrochlorido.
Pagalbinės medžiagos: natrio hialuronatas, sorbitolis (E420), glicerolis, natrio-divandenilio fosfatas dihidratas, dinatrio fosfatas dihidratas, natrio chloridas, injekcinis vanduo.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
    
Suaugusiems žmonėms bei 12 metų ir vyresniems vaikams 
Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, Olynth 1 mg/ml tirpalo purškiama po 1 įpurškimą į kiekvieną nosies landą ne daugiau kaip 3 kartus per parą.
Olynth 1 mg/ml tirpalo vartoti ilgiau kaip 7 dienas negalima.

Vartojimas:
1. Nuimkite apsauginį dangtelį. Paspauskite dozatorių keletą kartų kol pasirodys tirpalo debesėlis. Tirpalas paruoštas vartoti.
2. Buteliuką laikykite vertikaliai. Įkiškite purkštuką į šnervę
3. Vartodami, dozatorių paspauskite vieną kartą Įpurškiant lengvai įkvėpti per nosį. Procedūrą pakartokite į kitą šnervę.
4. Po vartojimo uždėkite dangtelį.

Tam, kad išvengti infekcijos plitimo, vienas vaisto buteliukas turi būti naudojamas tik to paties asmens. Buteliuko purkštuką po kiekvieno naudojimo reikia nuplauti.

Vartojimas vaikams
Nevartokite Olynth 1 mg/ml jauniesiems kaip 12 metų vaikams. 12 metų vaikams yra skirtas Olynth 0,5 mg/ml nosies purškalas.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 4.21 €