Specialūs pasiūlymai

OILESEN Vitaminas D3 1000 minkštosios kapsulės N80

  • OILESEN Vitaminas D3 1000 minkštosios kapsulės N80

Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją ir imuninės sistemos veiklą, normalią kalcio ir fosforo absorbciją bei (arba) įsisavinimą. Vitaminas D reikalingas normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno - Lugano, Šveicarija. Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva. Pagaminta ES.  

Papildoma informcija:

Prekinis ženklas OILESEN
Forma Kapsulės
Kiekis pakuotėje 80
Veikliosios medžiagos stiprumas 1000 IU
Amžiaus grupė Vaikams, Paaugliams, Suaugusiems, Senjorams
Amžiaus limitas nuo 3

Pirmojo spaudimo (extra virgin) alyvuogių aliejus, kapsulės apvalkalas (želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis), natūralios kilmės cholekalciferolis (vitaminas D3) (0,8 %). 1 kapsulėje yra 25 µg (1000 TV) vitamino D(500 % RMV*)

*RMV - referencinė maistinė vertė.

Rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną valgio metu. Kūdikiams ir mažiems vaikams kapsulės turinį išspausti į valgį, gėrimą ar tiesiai į burną. Vaikams nuo 3 metų arba turintiems rijimo problemų, kapsulę galima kramtyti.

Patinka
  • Atsargos: Out Of Stock
  • 8.19 €