Specialūs pasiūlymai

Metadoxil 500mg tabletės, N10

  • Metadoxil 500mg tabletės, N10

Vaistas greitina alkoholio metabolizmą, didina jo ir toksinio metabolito acetaldehido išsiskyrimą su šlapimu, todėl mažėja alkoholio kiekis kraujyje, trumpėja žalingas jo poveikis audiniams.

Veiklioji medžiaga yra metadoksinas. Kiekvienoje tabletėje yra 500 mg metadoksino. 
Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė ir magnio stearatas.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems žmonėms
Lėtiniam apsinuodijimui etilo alkoholiu ir alkoholio sukeltai kepenų ligai gydyti rekomenduojama paros dozė yra dvi 500 mg tabletės. 

Senyviems žmonėms
Senyviems žmonėms METADOXIL galima gydytis saugiai, specialiai dozės keisti nereikia. 

Pacientams, kurių kepenų veikla sutrikusi
Sergant kepenų ligomis, pvz., alkoholio sukelta kepenų liga, rekomenduojamą METADOXIL dozę vartoti galima. Pacientams, patiriantiems sunkų kepenų veiklos sutrikimą, patariama ilgai šiuo vaistu nesigydyti. 

Pacientams, kurių inkstų veikla sutrikusi
Pacientų, kurių inkstų veikla sutrikusi, gydymo METADOXIL patirties nėra. Atsižvelgiant į tai, kad iš organizmo vaistas iš dalies išsiskiria pro inkstus, šiems pacientams patariama mažinti dozę ir ilgai šiuo vaistu nesigydyti.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
METADOXIL nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams, nes saugumas ir veiksmingumas jiems neištirti

Gydymo trukmė
Jeigu po 7 METADOXIL vartojimo dienų būklė palengvėjo, gydymą galima, jei reikia, tęsti 2–3 mėnesius. Pasitarus su gydytoju, jį galima tęsti iki 6 mėnesių.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 9.56 €