Specialūs pasiūlymai

Daržovių ir vištienos košė nuo 8 mėn., 190 g.

  • Daržovių ir vištienos košė nuo 8 mėn., 190 g.

Šią košę ruošiame naudodami tik vištienos krūtinėles ir daržoves iš Lietuvos ūkių. Ji gardi, tarsi ką tik mamos pagaminta, o joje esantys maisto produktai gerai subalansuoti kūdikiui nuo 8 mėn. Vengti tiesioginių saulės spindulių. Produktą atidarius, galima laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 24 val. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

Energinė ir maistinė vertė 100 g: 308 kJ/73 kcal, riebalai 1,7g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 0,2g, angliavandeniai 10g, iš kurių: cukrų 1,4g, krakmolo 5,7g, skaidulinės medžiagos 1,3g, baltymai 4,1g, druska* 0,08g. *Druskos kiekį nulemia tik natūraliai joje esantis natris. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.  

Bulvės, vanduo, morkos 23%, kopūstai, vištienos filė 12%, tyras rapsų aliejus, krapai. Mėsos kiekis 190 g indelyje: 22,8 g. 

Reikiamą produkto kiekį įdėkite į dubenėlį ir šildykite vandens vonelėje ar mikrobangų krosnelėje. Tyrelės nereikia užvirinti. Pašildžius maistą gerai išmaišykite ir atidžiai patikrinkite temperatūrą. Įsitikinkite ar maistas ne per karštas. Nešildykite antrą kartą! Galima vartoti ir nešildytą. 

Patinka
  • Prekės kodas: 1
  • Atsargos: Turime
  • 1.39 €