Specialūs pasiūlymai

Maisto papildas sveikam metabolizmui palaikyti FORTIVITUM, 13,5 ml.

  • Maisto papildas sveikam metabolizmui palaikyti FORTIVITUM, 13,5 ml.

Maisto papildas „FORTIVITUM® SLIM LINE“, 13,5 ml. Sveikam metabolizmu ir kovai su viršsvoriu. Revoliucinis produktas skirtas metabolizmui gerinti. Poveikis pasireiškia jau po pirmųjų vartojimo savaičių, dėl chromo subalansuojamas gliukozės kiekis kraujyje ir sumažėja alkio jausmas, todėl pasiektas efektas išlieka dar kelis mėnesius. „Slim Line“ maisto papildas, turi malonų skonį, kurį išgauname iš vaisių ir mėtos. Visi ingredientai natūralus, be jokių dirbtinių saldiklių. Purškiklyje yra 13,5 ml arba apie 240 purškimų, užtenka ~ 2 mėnSvarbu: dėl stipraus metabolizmo skatinimo vitaminai netinka vartoti maitinančioms. 

  • L-karnitinas skatina energijos gamybą iš riebalų, padeda natūraliai numesti svorio;
  • Chromas aktyvina medžiagų apykaitą (angliavandenių, riebalų) bei energijos gamybą iš riebalų ir baltymų;
  • Palaiko normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, dėl to mažėja alkis;
  • Vitaminas B6 palaiko normalią baltymų ir glikogeno apykaitą;
  • Kambodžinė garcinija padeda reguliuoti kūno svorį.

Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

Išgrynintas vanduo, glicerolis, L-karnitinas, pantoteno rūgštis (vitaminas B5), kambodžinės garcinijos (Garcinia gummi-gutta) ekstraktas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgštis), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), akacijos guma, saldiklis (steviolio glikozidai), natūralus pipirmėčių aromatas, chromo polinikotinatas, konservantas (kalio sorbatas).

Vartoti prieš fizinį aktyvumą ar treniruočių metu, pasipurškus pradeda veikti iš karto. Prieš naudojant švelniai suplakite. Naudojant pirmą kartą 4–6 paspaudimais aktyvuoti purškiklį. Skystį rekomenduojama purkšti tiesiai į vidinę žando pusę. Papurškus nenuryti, palaukti 30-60 sekundžių, kol aktyvūs elementai rezorbuosis per gleivinę. Neužgerti jokiu skysčiu! Pakartotinai purkšti ne anksčiau kaip po 60s jei norima visą paros dozę suvartoti vienu metu. Dozavimas Suaugusiems purkšti 2- 4 kartus (0,1 - 0,2 ml). Vienu metu purkšti tik 1-2 dozes. Rekomenduojama vartoti iki 8 papurškimų per dieną (8 papurškimai atitinka 0,45 ml skysčio). Dėl tikslių vartojimo dozių tartis su gydytoju arba vaistininku.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 35.00 €