Specialūs pasiūlymai

KriOmega kapsulės N30

  • KriOmega kapsulės N30

Grynas omega-3 šaltinis, nepalieka nemalonaus poskonio, itin maža kapsulė. Krilis gyvena Antarkties vandenyne, kuris yra švariausias planetoje. Antarkties krilių taukai yra visiškai tyri, be jokių priemaišų. Omega-3 fosfolipidai, gaunami iš vėžiagyvių krilių ekstrakto, greičiau patenka į audinių ląsteles ir tolygiau pasiskirsto nei omega-3 trigliceridai, randami žuvų taukuose. Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis: EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. Itin patogu vartoti: krilių taukų kapsulės yra kelis kartus mažesnės nei žuvų taukų kapsulės. Pateikta informacija paruošta remiantis klinikinių tyrimų apžvalga: 2011: The Power of Phospholipids: The Superior of Omega-3s, Oslo, Norway. Daugiau informacijos: http://kriomega.lt. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti ne aukštesnėje kaip +25C temperatūroje ir ne žemesnėje nei 0C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Grynasis kiekis: 22,3 g. Pakuotojas ir platintojas: UAB „Aconitum“, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj., Lietuva.

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas KRIOMEGA
Forma Kapsulės
Kiekis pakuotėje 30

Vėžiagyvių krilių (Euphausia superba) lipidų ekstraktas, želatina, emulsiklis glicerolis. 1 kapsulėje yra Vėžiagyvių krilių (Euphausia superba) lipidų ekstraktas, turintis: 500 mg fosfolipidų 210 mg omega-3 riebalų rūgščių (kuriuose yra 60 mg EPA (eikozapentaeno r.) ir 32,5 mg DHR (dokozaheksaeno r.)) 120 mg astaksantino 100 µg.

Gerti 1 kapsulę per dieną, užgeriant nedideliu kiekiu vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti jei yra padidėjęs jautrumas išvardintoms sudėtinėms medžiagoms. 

Patinka
  • Atsargos:Turime
  • 14.20 €