Specialūs pasiūlymai

Jox burnos gleivinės, gerklų ir ryklės purškalas 30ml, N1

  • Jox burnos gleivinės, gerklų ir ryklės purškalas 30ml, N1

Jox purškalu galima dezinfekuoti burnos ertmę bei ryklę. Purškalas skirtas lengvoms burnos ir ryklės ligoms gydyti. Vartojamas papildomam vietiniam lengvų burnos ir ryklės infekcinių ligų ryklės uždegimo, burnos gleivinės uždegimo, dantenų uždegimo gydymui; papildomam bakterijų sukelto migdolų uždegimo gydymui kartru su antibiotikais; burnos ertmės infekcijos profilaktikai ligoniams, kuriems atliekamos burnos ar ryklės operacijos.

Veikliosios medžiagos yra joduotas povidonas ir alantoinas. 1 ml  tirpalo yra 85 mg joduoto povidono ir 1 mg alantoino.
Pagalbinės medžiagos yra citrinų rūgštis monohidratas, mentolis, propilenglikolis, 96 % etanolis, natrio citrato dihidratas, išgrynintas vanduo.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip  aprašyta šiame pakuotės lapelyje arba  kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir vyresniems kaip 8 metų vaikams
Dozę nustato gydytojas. Įprastinė dozė - purkšti 2 4 kartus per parą, bet jeigu būtina, kai yra gera organizmo reakcija į vaistą, galima vartoti ir dažniau (kas 4 valandas), purkšti ne daugiau kaip 3 kartus į dešinę ir kairę burnos ertmės puses, bet ne daugiau kaip 6 kartus per parą. Pertrauka tarp atskirų įpurškimų turi būti ne mažesnė kaip 4 valandos.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 6.55 €