Specialūs pasiūlymai

Natūralūs grikių, lęšių trapukai su chia ir morkomis nuo 8 mėn., 30 g.

  • Natūralūs grikių, lęšių trapukai su chia ir morkomis nuo 8 mėn., 30 g.

Žaismingi, spalvoti trapukai, kviečia vaikučius pasinerti į jų pasaulį, atrasti skonio žaidimų ir naujų potyrių. Kosmoso trapukų charizmatiški herojai ir žaidimai sudomins kiekvieną mažą vaiką bandyti skanauti, atrasti naujus – natūralius skonius.

Trapuko kosmoso platybėse pasklinda morkos savybės, o chia sėklyčių meteorai prižiūri švarą žemėje. Kosmosas pripildytas naudingos energijos, džiaugsmo, šypsenų. Kosmoso užkandis tinkamas kūdikiui ir mažam vaikui. Kurkime ir gyvenkime kartu su kosmoso herojais!

Unikali gamybos technologija, taikanti ES rekomenduojamas akrilamido mažinimo metodikas kūdikių ir mažų vaikų maisto produktuose. Pagaminta nenaudojant riebalų ir tik iš natūralių žaliavų. Žaismingos formos trapukai, patogūs paimti kūdikio rankutei. Lengvi, tirpstantys burnoje. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Energinė ir maistinė vertė 100 g: 1542kJ/365kcal, riebalai 4,8g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,8g, angliavandeniai 58g, iš kurių cukrų 2,2g, skaidulinės medžiagos 12,3g, baltymai 17,5g, druska 0g. 

Grikių miltai 40,91 %, lęšių miltai 40,91 %, chia sėklos 8,18 %, ekstruduoti grikių miltai 8 %, morkų miltai 2%. Gali būti glitimo pėdsakų.

Duoti trapuką vaikui į rankytę. Būtina stebėti vaiką, kol jis valgo trapuką. 

Patinka
  • Prekės kodas: 1
  • Atsargos: Turime
  • 1.39 €