Specialūs pasiūlymai

Hjertemagnyl 150mg plėvele dengtos tabletės, N30

  • Hjertemagnyl 150mg plėvele dengtos tabletės, N30

Trombozės (infarkto, insulto) profilaktika, sergant išemine širdies liga, po miokardo infarkto, išeminio smegenų insulto ar praeinančio smegenų išemijos priepuolio (kraujotakos sutrikimo priepuolio).
Preparatas slopina trombocitų agregaciją (sukibimą), todėl jo vartojama trombocitų agregacijos sukelto krešulio atsiradimo rizikai mažinti.

Veiklioji medžiaga yra acetilsalicilo rūgštis. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 150 mg acetilsalicilo rūgšties.
Pagalbinės tabletės branduolio medžiagos yra magnio hidroksidas, bulvių krakmolas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė. Pagalbinės plėvelės medžiagos yra hipromeliozė, propilenglikolis, talkas.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama suaugusių žmonių dozė yra 75 –150 mg (viena tabletė) vieną kartą per parą. Jei reikalinga mažesnė nei 150 mg dozė, reikia vartoti kito stiprumo tabletes. 
Esant kai kurioms būklėms dozė gali būti padidinta, bet tik gydytojui nurodžius.

Tabletę reikia užsigerti stikline vandens. Tabletę galima nuryti visą. Kad būtų lengviau nuryti, ją galima padalyti į dvi dalis ar sukramtyti.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
HJERTEMAGNYL negalima vartoti vaikams ir paaugliams jaunesniems kaip 16 metų.
HJERTEMAGNYL nėra skirtas vaikams nuo 16 iki 18 metų. 

Senyviems pacientams
Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Esant lengvam ir vidutinio sunkumo inkstų funkcijos sutrikimui dozės keisti nereikia, tačiau vartoti reikia atsargiai. Esant sunkiam inkstų funkcijos sutrikimui vartoti draudžiama.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi
Esant lengvam ir vidutinio sunkumo kepenų funkcijos sutrikimui dozės keisti nereikia, tačiau vartoti reikia atsargiai. Esant sunkiam kepenų funkcijos sutrikimui vartoti draudžiama.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 3.55 €