Specialūs pasiūlymai

Vienkartinės pirštinės

Vienkartinės pirštinės

Mūsų asortimente – tik aukštos kokybės vienkartinės pirštinės, skirtos jūsų sveikatos apsaugai ir higienai. Vienos populiariausių – lateksinės pirštinės iš biologiškai skaidomos medžiagos ir vienkartinės polietileninės pirštinės, puikiai apsaugančios tiek nuo virusų, bakterijų, tiek plačiai naudojamos maisto pramonėje, grožio srityje. Kviečiame įsigyti šias vienkartines pirštines internetu saugiau ir patogiau!


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Priklausomai nuo to, iš ko yra pagamintos, vienkartinės pirštinės gali būti skirtingų tipų: vinilinės, nitrilinės, vienkartinės lateksinės pirštinės. Beveik visos jų pasirinktinai gali būti su pudra ir be pudros. Pirštinės su pudra palengvina jų užsimovimą, tačiau pasižymi sausinančiu odą poveikiu. Dar gali būti  polietileninės, vadinamosios DHPE pirštinės, kurias dažnai matome prekybos centruose prie vaisių bei daržovių. Atsižvelgiant į jų tipą, vienkartinės pirštinės kaina pasižymi taip pat skirtinga.

Lateksinės pirštinės. Šios apsauginės pirštinės gaminamos iš latekso – biologiškai skaidžios medžiagos. Jos yra itin vertinamos tų, kurie rūpinasi ekologija ir renkasi gaminius, darančius kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai.

Latekso pirštinės yra itin plonos ir elastingos, puikiai prisitaiko prie plaštakos ir yra tinkamos abiems rankoms. Todėl yra labai patogios, ypač tada, kai dirbama su smulkiais įrankiais ar daiktais, labiausiai pasiteisina buityje. Tačiau tinkamos yra ne visur, o pagrindiniai šių pirštinių trūkumai – ribotos jų panaudojimo galimybės ir tai, kad yra nemažai žmonių, turinčių alergiją lateksui.

Latekso pirštinės negali būti naudojamos sąlytyje su mineraliniais aliejais, riebalais, organiniais tirpikliais. Todėl jos netinka darbui su kosmetika bei kitose grožio srityse, pavyzdžiui, manikiūro, kur dirbama su įvairiais lako valikliais ir kitais tirpalais.

Vinilinės pirštinės. Tai geriausiai žinomos kaip PVC medžiagos pirštinės, kurios, priešingai nei minėtos latekso pirštinės, yra biologiškai neskaidoma medžiaga. Be to, šios pirštinės yra mažiausiai atsparios, todėl yra labiausiai pažeidžiamos tiek mechaniškai, tiek veikiamos kai kurių medžiagų, pavyzdžiui, tirpiklių. Todėl kaip 
Vinilas yra neelastinga medžiaga, todėl šios pirštinės tobulai nepriglunda prie rankos ir yra labai svarbus jų dydis. Dydžiai yra žymimi abėcėlės raidėmis (S, M, L ir pan.), todėl renkantis labai svarbu į tai atsižvelgti.

Šio tipo pirštinės puikiai tinka alergiškiems žmonės, tuo pačiu laisvesnis modelis padeda išvengti rankų prakaitavimo dėvėjimo metu. Jos gali būti naudojamos kosmetinėms, higienos procedūroms, idealiai tinka maisto pramonėje. Gali būti naudojamos kaip medicininės pirštinės tam tikroms procedūroms atlikti, tačiau reikėtų nepamiršti, kad jos yra lengvai pažeidžiamos.

Nitrilinės pirštinės. Šios medžiagos pirštinės pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis, lyginant su kitomis, tik kiek mažiau elastingos nei lateksinės. Tiesa, nitrilas nėra biologiškai skaidoma medžiaga, tačiau yra neutralaus kvapo.

Nitrilas pasižymi taip pat ir ženkliai geresniu patvarumu ir atsparumu cheminėms medžiagoms bei mechaniniam poveikiui, todėl tinka valymui pasitelkiant chemiją. Be to, šios pirštinės yra atsparios bet kokiems riebalinės kilmės preparatams, nesukelia alerginės reakcijos, todėl yra plačiai naudojamos kosmetologijos kabinetuose bei medicinoje. Tačiau priklausomai nuo aplinkybių bei jų savybių, nitrilinės pirštinės gali pasitarnauti ir buityje, ir kaip medicininės pirštinės.

Jos taipogi būna skirtingų dydžių, tačiau yra pakankamai elastingos, todėl priešingai nei vinilinės, lengviau pritaikomos kiek mažesnei ar didesnei rankai.

Atsižvelgiant į tai, kad pirštinės vienkartinės, reikėtų laikytis jų saugaus naudojimo rekomendacijų. Svarbiausia naudoti geriausią apsaugą užtikrinančias pirštines ir nenaudoti jų pakartotinai.