Specialūs pasiūlymai

LOTAMILE Hialuronic makšties ovulės N5

  • LOTAMILE Hialuronic makšties ovulės N5

„Lotamile® Hialuronic“ yra medicinos priemonė, padedanti palaikyti natūralias makšties apsaugines funkcijas ir atsistatyti normaliai makšties florai; sudėtyje esančios hialurono ir pieno rūgštys padeda įveikti simptomus, kurie pasireiškia dėl sutrikusio makšties drėkinimo ir (ar) pakitusio makšties terpės pH. Hialurono rūgštis, natrio druskos formoje 10 mg dozėmis, drėkina ir sutepa makštį, neleidžia jai išsausėti, padeda atkurti natūralią makšties aplinką. Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai. Sąveikaudamas su makšties gleivine polikarbofilas atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH. Ši priemonė naudinga norint išvengti makšties sausumo, uždegiminių ir infekcinių makšties pažeidimų. Taip pat esant sudirgusiai makščiai, kai juntamas deginimas ir niežulys. Tinka vaisingo amžiaus moterims, prieš menopauzę ar menopauzės laikotarpiu. Produktas suderinamas su prezervatyvais.

Nepageidaujamas poveikis: Žinomos padidinto jautrumo reakcijos bet kuriai iš sudėtinių medžiagų. Įspėjimai ir rekomendacijos: Atidžiai perskaitykite informacinį lapelį. Laikyti vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista arba buvo atidaryta. Pasibaigus galiojimo laikui, nenaudokite produkto. Galiojimo data taikoma neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. Nenaudokite produkto esant makšties pažeidimams ir žaizdoms. Neviršykite rekomenduojamos dozės be gydytojo leidimo. Naudojant, ypač ilgai, gali padidėti jautrumas. Tokiais atvejais nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Būtinai informuokite gydytoją ar vaistininką apie nepageidaujamą poveikį, ypač, kai toks poveikis nenurodytas informaciniame lapelyje. Atsargumo priemonės: Nėštumo, maitinimo krūtimi metu arba jei naudoja vaikai, ovules reikia naudoti tik kai būtinai to reikia ir prižiūrint gydytojui. Jei nepažeista mergystės plėvė, pasitarkite su ginekologu dėl specialaus naudojimo būdo. Jei ovulė iškristų iš makšties, tos pačios ovulės nebedėkite. Pakuotėje yra viena lizdinė plokštelė su 5 makšties ovulėmis po 2 g. Laikymo sąlygos: Pakuotę laikykite gerai uždarytą ir sausoje vietoje, saugokite nuo šviesos ir šilumos. UAB “Valentis“ Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva. Platintojas: UAB “Valentis Pharma” Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.www.lotamile.lt.

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas LOTAMILE
ATC kodas G02 - OTHER GYNECOLOGICALS
Kiekis pakuotėje 5

Vienoje 2 g ovulėje yra 10 mg hialurono rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.

Įstumkite ovulę į makštį kartą per dieną, prieš einant miegoti. Vartokite 5-7 dienas pradėdamos pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus.

  1. Gerai nusiprauskite;
  2. Prieš atidarydamos lizdinę pakuotę ir išimdamos vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas;
  3. Švelniai įstumkite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties.

Nenaudokite menstruacijų metu.

Patinka
  • Prekės kodas:1113
  • Atsargos:Turime
  • 10.93 €