Specialūs pasiūlymai

LOTAMILE Boric makšties ovulės N5

„Lotamile® Boric“ ovulės yra medicinos priemonė, padedanti atkurti natūralią makšties apsaugą. Sudėtyje esančios boro rūgštis, pieno rūgštis ir polikarbofilas padeda įveikti simptomus, kurie pasireiškia dėl pakitusios makšties pH ir natūralios makšties mikrofloros. Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai. Boro rūgštis, dėl savo patvarumo makšties ekosistemoje, sumažina makšties pH ilgesniam laikui. Sąveikaudamas su makšties gleivine polikarbofilas atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH. „Lotamile® Boric“ ovulės naudingos norint išvengti ir gydant makšties infekcijas, taip pat ir grybelines, padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį.

Nepageidaujamas poveikis: Žinomos padidintos jautrumo reakcijos bet kuriai iš sudėtinių medžiagų. Įspėjimai ir rekomendacijos: Atidžiai perskaitykite informacinį lapelį. Laikyti vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista arba buvo atidaryta. Pasibaigus galiojimo laikui, nenaudokite. Galiojimo data taikoma neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. Nenaudokite produkto esant makšties pažeidimams ir žaizdoms. Neviršykite rekomenduojamos dozės be gydytojo leidimo. Naudojant, ypač ilgai, gali padidėti jautrumas. Tokiais atvejais nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Būtinai informuokite gydytoją ar vaistininką apie nepageidaujamą poveikį, ypač, kai toks poveikis nenurodytas informaciniame lapelyje. Pirmus keturis nėštumo mėnesius ovulių naudoti negalima. Nuo penkto nėštumo mėnesio, jei maitinate krūtimi arba jei naudoja vaikai, ovules galima naudoti, tik kai būtinai reikia ir prižiūrint gydytojui. Jei nepažeista mergystės plėvė, pasitarkite su ginekologu dėl specialaus naudojimo būdo. Jei ovulė iškristų iš makšties, tos pačios ovulės nebedėkite. Pakuotėje yra viena lizdinė plokštelė su 5 makšties ovulėmis po 2 g. Pakuotę laikykite uždarytą, sausoje vietoje, saugokite nuo šviesos ir šilumos. UAB “Valentis“ Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva. Platintojas: UAB “Valentis Pharma” Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva. www.lotamile.lt.

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas LOTAMILE
ATC kodas G02 - OTHER GYNECOLOGICALS
Kiekis pakuotėje 5

Vienoje 2 g ovulėje yra 300 mg boro rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.

Įstumkite ovulę į makštį kartą per dieną, prieš einant miegoti. Vartokite 5-7 dienas pradėdamos pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus.

  1. Gerai nusiprauskite;
  2. Prieš atidarydamos lizdinę pakuotę ir išimdamos vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas;
  3. Švelniai įstumkite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties.

Nenaudokite menstruacijų metu.

Patinka
  • Prekės kodas:1112
  • Atsargos:Turime
  • 10.93 €