Specialūs pasiūlymai

Dezinfekcinis rankų gelis iCare su obuolio kvapu, 100 ml.

  • Dezinfekcinis rankų gelis iCare su obuolio kvapu, 100 ml.

Rankų dezinfekcinis gelis iCARE su obuolio kvapu. Naudojant tiksliai pagal naudojimo instrukciją, efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

Gelis tinkamas kelionėms, nes patogu naudoti, nešiotis, be to, galima gabentis su savimi lėktuve arba registruotame bagaže. Dezinfekcinis gelis yra praturtintas maloniu obuolių kvapu. Tinka naudoti 2 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. 

Pavojingumo frazės:
H225 Labai degus skystis ir garai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių. Nerūkyti. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Turinį/talpyklą išmesti į atliekas pagal nacionalinius reikalavimus.
PATEKUS Į AKIS kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išsiimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir jeigu lengvai tai galima padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją.
PRARIJUS nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Apsinuodijimo kontrolės ir informacijos biuro te. (8-5)2362052, +370 687 53478.

Užpilkite gelio ant delno ir padenkite visą rankų paviršių. Trinkite rankas tol, kol nudžius. TIK IŠORINIAM VARTOJIMUI. VENGTI KONTAKTO SU AKIMIS.

Patinka
  • Prekės kodas:1
  • Atsargos:Turime
  • 1.99 €

Susijusios prekės

Latekso pirštinės, 5 vnt.

Latekso pirštinės, 5 vnt.

Latekso pirštinės, 5 poros. M dydis...

1.99 €

Drėgnos antibakterinės servetėlės NATURELLE Su D-pantenoliu, 48 vnt.

Drėgnos antibakterinės servetėlės NATURELLE Su D-pantenoliu, 48 vnt.

Drėgnos servetėlės padeda pasirūpinti nepriekaištinga Jūsų rankų švara. Jos skirtos ma..

0.99 €