Specialūs pasiūlymai

Dezinfekcinės servetėlės

Dezinfekcinės servetėlės

Dezinfekcinės servetėlės užtikrina nepriekaištingą jūsų rankų ir paviršių apsaugą. Paruoštos naudoti dezinfekuojančios servetėlės tinka higieninei rankų dezinfekcijai, paviršiams, medicininiams įrankiams ar patalpų higienos palaikymui. Įsigykite dezinfekcines servetėles rankoms ir paviršiams internetu!


Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Mūsų drėgnos dezinfekuojančios servetėlės sudėtyje turi ne mažiau kaip 70 % etilo alkoholio ir pasižymi baktericidinėmis, fungicidinėmis ir virucidinėmis savybėmis. Gali būti ir be alkoholio, tokiu atveju jos būna impregnuotos kitokio tipo valančiu ir dezinfekuojančiu tirpalu. Priešingai nei antibakterinės, dezinfekcinės servetėlės gali sunaikinti ne tik bakterijas ir mikrobus, bet ir virusus.

Jos gali būti skirtos asmens higienos tikslams (sąlyčiui su oda) arba/ir paviršių, baldų, įrangos, medicininių įrankių ir kitų instrumentų dezinfekcijai. Prieš pasirenkant priemones svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar priemonės tinka ne tik paviršiams, bet ir asmens higienai. Tai labai svarbu, kadangi išskirtinai paviršiams skirtos servetėlės savo sudėtyje gali turėti itin aktyvių bei stiprių komponentų, galinčių sukelti odos sudirgimus ar audinių pažeidimus. Rekomenduojama vengti kontakto su sudirginta ar pažeista oda bei gleivine.

Dezinfekcinės servetėlės rankoms

Tokio tipo servetėlės dažniausiai naudojamos profesionaliai dezinfekcijai ar profilaktiškai, slaugant tam tikru virusu sergantį ligonį. Siekiant apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų namų sąlygomis skatiname kuo dažniau plauti rankas ir naudoti įprastą muilą.

Šios servetėlės – puiki pagalba buityje virusinio protrūkio metu, taip pat plačiai naudojamos medicinos, maisto pramonės srityje, socialinės globos, ugdymo įstaigose. Tokios vienkartinio naudojimo servetėlės – efektyvi priemonė greitai bakterijų ir virusų (taip pat ir Corona) dezinfekcijai.

Priklausomai nuo konkretaus gaminio savybių, šios servetėlės gali sunaikinti įvairias bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės sukėlėjus, Rota, ŽIV, hepatito B ir kito tipo virusus. Atsižvelgiant į tai, priešingai nei įprastos drėgnos servetėlės valymui, dezinfekcinėmis rankas reikalinga trinti tam tikrą laiką, nuo 30 sekundžių iki 3 minučių ir daugiau.

Dezinfekcinių servetėlių naudojimas

Servetėlių veikimas, naudojimas ir efektyvumas priklauso nuo to, koks yra impregnuoto skysčio poveikis. Kiekvienu atveju dėl naudojimo reikia atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas.

Paprastai šių servetėlių dezinfekcinio veikimo laikas ant paviršių švariomis sąlygomis gali trukti 1-15 minučių, atsižvelgiant į antimikrobinį poveikį (baktericidinis, fungicidinis, virucidinis ar kitas). Nuvalius paviršius, jų nenuplauti ir palikti visiškai išdžiūti. Tinkamai panaudojus dezinfekcines servetėles, mikroorganizmams nepalanki aplinka išlieka net iki 4 valandų.

Mūsų produktai yra patikrinti dermatologų ir atitinka Europos direktyvas bei kokybės standartus.