Specialūs pasiūlymai

Antibakterinės servetėlės

Antibakterinės servetėlės

Drėgnos servetėlės padeda pasirūpinti nepriekaištinga Jūsų rankų švara. Paruoštos naudoti servetėlės tinka higieninei rankų dezinfekcijai kelionėje, prieš valgį, darbe, namuose ir higienos palaikymui. Įsigykite drėgnų antibakterinių servetėlių internetu!


Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Drėgnos antibakterinės servetėlės, turinčios biocidinių savybių, gali būti skirtos išskirtinai asmens higienos tikslams (sąlyčiui su oda) arba/ir paviršių, baldų, įrangos ir kt. dezinfekcijai. Antibakterinėse servetėlėse, priklausomai nuo jų paskirties, yra naudojami visiškai saugūs biocidai, kurie skirti nukenksminti bei sunaikinti bakterijas ir mikrobus.

Prieš pasirenkant priemones reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kam jos yra skirtos – paviršiams ar asmens higienai. Tai labai svarbu, kadangi išskirtinai paviršiams skirtos servetėlės savo sudėtyje gali turėti itin aktyvių bei stiprių komponentų, kurie gali sukelti odos sudirgimus ar audinių pažeidimus.

Antibakterinės servetėlės rankoms

Mes visuomet akcentuojame atsakingą požiūrį į sveikatą, todėl siekiant apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų skatiname kuo dažniau plauti rankas ir naudoti įprastą muilą. Antibakterines servetėles naudoti rekomenduojame tik išskirtiniais atvejais, kai nusiplauti rankas nėra galimybės.

Higieninei rankų dezinfekcijai skirtos servetėlės gali maksimaliai nuvalyti ir sunaikinti bakterijas ir mikrobus. Šios servetėlės – puiki pagalba kelionėje, biure, važiuojant viešuoju transportu ar netikėtai nusičiaudėjus.

Jų sudėtyje paprastai nėra etilo alkoholio, kuris yra naudojamas dezinfekciniuose skysčiuose, todėl yra švelnesnio poveikio. Siekiant dar labiau apsaugoti rankas nuo išsausėjimo, priemonės yra praturtinamos vitaminu E, D-pantenoliu, alaviju ar kitomis drėkinančių savybių turinčiomis medžiagomis.

Universalios antibakterinės servetėlės

Tokio tipo drėgnos servetėlės paprastai tinka tiek rankų, tiek paviršių dezinfekcijai, efektyviai naikina bakterijas ir mikrobus. Jos taip pat gali būti praturtintos vitaminu E, D-pantenoliu, o mūsų asortimente rasite servetėles ir su sidabro jonais. Pastarieji gerai žinomi dėl antibakterinių savybių, yra naudojami buityje, paviršių valymui skirtose šluostėse.

Mūsų prekės yra saugios, o asmens higienai skirtos priemonės išbandytos kliniškai.