Specialūs pasiūlymai

Gripex 500/30/15mg plėvele dengtos tabletės, N10

  • Gripex 500/30/15mg plėvele dengtos tabletės, N10

Gripex vartojamas peršalimo ar gripo simptomų (karščiavimo, ryklės, galvos ir raumenų skausmo, nosies užgulimo, sauso kosulio) lengvinimui suaugusiesiems.

Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, pseudoefedrino hidrochloridas ir dekstrometorfano hidrobromidas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio, 30 mg pseudoefedrino hidrochlorido ir 15 mg dekstrometorfano hidrobromido.
Pagalbinės medžiagos tabletės branduolyje yra povidonas, mikrokristalinė celiuliozė, krospovidonas, pregelifikuotas krakmolas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, stearino rūgštis; tabletės plėvelėje – hipromeliozė, titano dioksidas (E171), tartrazinas (E102), makrogolis 400; spausdinimo rašale – šelako glazūra, juodasis geležies oksidas (E127), n-butilo alkoholis, izopropilo alkoholis, amonio hidroksidas 28 %, propilenglikolis.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje, arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems
Rekomenduojama dozė yra 1–2 tabletės 3–4 kartus per parą.
Nevartokite daugiau kaip 8 tablečių per parą.

Vaistą užsigerkite stikline vandens.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 5.35 €