Specialūs pasiūlymai

Fervex granulės geriamajam tirpalui suaugusiems be cukraus 4.95g, N8

  • Fervex granulės geriamajam tirpalui suaugusiems be cukraus 4.95g, N8

Trumpalaikis ūminių peršalimo ligų simptomų (karščiavimo, nosies gleivinės paburkimo, skausmo) lengvinimas.

Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, feniramino maleatas ir askorbo rūgštis. Viename paketėlyje yra 500 mg paracetamolio, 25 mg feniramino maleato, 200 mg askorbo rūgšties.
Pagalbinės medžiagos yra manitolis (E421), bevandenė citrinų rūgštis, povidonas, bevandenis magnio citratas, aspartamas (E951) ir Antilles kvapioji medžiaga (jos sudėtyje yra citrinų, cinamonų žievės ir gvazdikėlių eterinių aliejų, romo, vanilės ir kitų ekstraktų, gliukozės, maltodekstrino, gliukozės bei gumiarabiko).

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į vaistininką. 

Rekomenduojama dozė suaugusiesiems yra po vieną paketėlį 2- 3 kartus per parą, bet ne dažniau kaip kas 4 val. Didžiausia paros dozė yra 6 paketėliai (3 g paracetamolio). Vieno paketėlio turinį supilkite į stiklinę vandens, pamaišykite, kol granulės ištirps, ir tuoj pat išgerkite. 

Senyviems pacientams
Dažniausiai dozės koreguoti nereikia.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi
Pacientai, kurių kepenų funkcija sutrikusi, FERVEX turi vartoti atsargiai. Jeigu piktnaudžiaujate alkoholiniais gėrimais, tai didžiausia paros dozė yra 4 paketėliai (2 g paracetamolio). Jeigu kepenų funkcija sunkiai sutrikusi arba sergate aktyvia kepenų liga, tai FERVEX Jums vartoti negalima.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Jeigu sunkiai sutrikusi inkstų funkcija, šį vaistą galima vartoti ne dažniau kaip kas 8 val.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Rekomenduojama dozė paaugliams nuo 15 metų yra po vieną paketėlį 2 - 3 kartus per parą Jei būtina, galima gerti iki 6 paketėlių per parą, bet ne dažniau kaip kas 4 val. Didžiausia paros dozė yra 6 paketėliai (3 g paracetamolio). Vaikams ir paaugliams iki 15 metų FERVEX granulių geriamajam tirpalui vartoti negalima.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 6.14 €