Specialūs pasiūlymai

Ferretab comp. pailginto atpalaidavimo kapsulės, N30

  • Ferretab comp. pailginto atpalaidavimo kapsulės, N30

Ferretab comp. vartojamas kombinuoto geležies ir folio rūgšties trūkumo šalinimui ir jo profilaktikai.

Veikliosios medžiagos yra geležies (II) fumaratas ir folio rūgštis. Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo kietojoje kapsulėje yra 152,1 mg geležies (II) fumarato (atitinka 50 mg geležies (II)) ir 0,5 mg folio rūgšties.
Pagalbinės medžiagos kapsulės užpilde yra laktozė monohidratas, poliakrilato 30% dispersija, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė; kapsulės korpuse - azorubinas (E122), chinolino geltonasis (E104), titano dioksidas (E171) ir želatina.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje ar kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 

Suaugusiems pacientams ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams

Lengvam geležies ir folio rūgšties trūkumui šalinti ar jo profilaktikai rekomenduojama dozė yra viena kapsulė per parą.
Esant sunkiam geležies ir folio rūgšties trūkumui, paros dozę galimą padidinti iki vienos kapsulės vartojamos 2-3 kartus per parą.

Kai kada nėštumo metu reikia gerti didelę geležies dozę. Nėštumo metu didžiausia rekomenduojama paros dozė yra 2 pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės.

Kapsules reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant stikline vandens. Geriausia kapsules išgerti nevalgius, Jums patogiu laiku.
Nekramtykite arba nečiulpkite kapsulių, nes gali sustiprėti šalutinis poveikis. Esant reikalui, kapsulę galima išardyti ir granules išgerti sumaišius su sultimis, šaltu maistu, bet jų negalima kramtyti arba čiulpti. 

Vartojimo trukmė
Kiek laiko reikia vartoti kapsules, nurodys gydytojas. 
Vartojimą reikia tęsti mažiausiai 4 savaites po to, kai geležies koncentracija kraujo serume ir kraujo ląstelių kiekis tampa normalūs.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 5.18 €