Specialūs pasiūlymai

Efferalgan žvakutės 80mg, N10

  • Efferalgan žvakutės 80mg, N10

Efferalgan - tai vaistas lengvo ir vidutinio stiprumo skausmui (pvz., galvos, dantų, gerklės, raumenų) malšinti ir trumpą laiką karščiavimui mažinti.

Veiklioji medžiaga yra paracetamolis. Vienoje žvakutėje yra atitinkamai 80 mg arba 150 mg paracetamolio. Pagalbinė medžiaga yra kietieji riebalai su priedais.

Vartoti į tiesiąją žarną.

Dozavimas
Leidžiama maksimali paros dozė – 60 mg/kg. Ji padalijama į keturias vienkartines, t.y. vartojama maždaug po 15 mg/kg kas 6 val. Negalima vartoti dažniau kaip kas 6 val.

Jei vaiko kūno svorio nežinote, pasverkite jį, kad galėtumėte parinkti tinkamiausią dozę. Paracetamolis gaminamas įvairių stiprumų, todėl kiekvienam vaikui galima parinkti tinkamą preparatą pagal svorį. Apytiksliai nurodytas amžius pagal vaiko svorį gali skirtis.

EFFERALGAN 80 mg žvakutės tinka tik nuo 5 iki <10 kg svorio (maždaug nuo 2 iki <24 mėn.) kūdikiams. Vartojama viena 80 mg žvakutė, paros dozė yra 4 žvakutės.
EFFERALGAN 150 mg žvakutės tinka tik nuo 10 iki <15 kg svorio (maždaug nuo 24 mėn. iki <3 metų) mažiems vaikams. Vartojama viena 150 mg žvakutė, paros dozė yra 4 žvakutės.

Negalima viršyti maksimalios 60 mg/kg per parą dozės.

Prireikus ši vienkartinė dozė kartojama kas 6 val., tačiau negalima vartoti daugiau kaip 4 žvakučių per parą.
Žvakutės gali sukelti tiesiosios žarnos suerzinimą, todėl jas reikia vartoti kiek galima trumpiau (ne ilgiau kaip 3 dienas). Kai tik įmanoma, jos keičiamos geriamąja vaisto forma.

Inkstų funkcijos sutrikimas
Jei vaikas serga sunkiu inkstų funkcijos sutrikimu, šį vaistą jam galima vartoti ne dažniau kaip kas 6 arba 8 val.

Kepenų funkcijos sutrikimas
Jei sergama kepenų liga, dozę turi nustatyti gydytojas. 

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 4.06 €