Specialūs pasiūlymai

Dolmen 25mg plėvele dengtos tabletės, N10

  • Dolmen 25mg plėvele dengtos tabletės, N10

Dolmen vartojamas lengvo ir vidutinio stiprumo raumenų skausmui, skausmingų mėnesinių (dismenorėjos), dantų skausmui malšinti.

Veiklioji medžiaga yra deksketoprofenas (deksketoprofeno trometamolio pavidalu). Kiekviename geriamojo tirpalo paketėlyje yra 25 mg deksketoprofeno (deksketoprofeno trometamolio pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra amonio glicirizatas, neohesperidinas dihidrochalkonas, metilo parahidroksibenzoatas (E218), sacharino natrio druska, sacharozė, makrogolis 400, citrinų aromatinė medžiaga, povidonas K-90, bevandenis dinatrio fosfatas, natrio-divandenilio fosfatas dihidratas, išgrynintas vanduo.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją. Jums reikalinga Dolmen dozė priklauso nuo skausmo pobūdžio, intensyvumo ir trukmės. Jūsų gydytojas nurodys kiek paketėlių reikia per dieną išgerti ir kiek laiko vartoti vaistą.

Suaugusieji virš 18 metų
Įprastai rekomenduojama dozė yra 1 tabletė (25 mg deksketoprofeno) kas 8 valandos, bet ne daugiau kaip 3 tabletės per parą (75 mg).


Jeigu esate senyvo amžiaus arba sergate inkstų ar kepenų ligomis, iš pradžių pradėkite vartoti ne daugiau kaip 2 tabletes (50 mg deksketoprofeno) per parą.
Senyvi pacientai vėliau pradinę dozę gali padidinti iki įprastinės paros dozės (75 mg deksketoprofeno), jeigu gerai toleruoja Dolmen vartojimą.

Jeigu jaučiate intensyvų skausmą ir reikia jį greičiau nuslopinti, gerkite tabletę prieš valgymą (ne vėliau kaip prieš 15  min.), nes tuomet vaistas lengviau ir greičiau absorbuojamas.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Šiuo vaisto vaikai ir paaugliai (jaunesni kaip 18 metų) vartoti neturi.

Vartojimo būdas
Tabletę užgerti dideliu kiekiu vandens.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 3.63 €