Specialūs pasiūlymai

Diclac 5% gelis 50g, N1

  • Diclac 5% gelis 50g, N1

Diclac gelis vartojamas iš išorės skausmui malšinti, uždegimui slopinti bei patinimui mažinti, jei yra:
· degeneracinė sąnarių liga (kelio ar smulkesnių sąnarių artrozė);
· traumos sukeltas sausgyslių, raiščių, sąnarių, raumenų pažeidimas (sąnario raiščių patempimas, sumušimas, sausgyslių pertempimas, raumenų skausmas);
· reumatinių ligų sukeltas lokalus minkštųjų audinių pažeidimas: sausgyslių ir jų makščių, tepalinio maišelio, raumenų ir jų dangalų uždegimas.

Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druska. 1 g gelio yra 50 mg diklofenako natrio druskos.
Pagalbinės medžiagos yra hipromeliozė, izopropilo alkoholis, makrogolglicerolio kokoatas, išgrynintas vanduo.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, laikykitės šių dozavimo rekomendacijų:

Pažeistą kūno sritį švelniai patepkite Diclac  2  kartus per parą. Priklausomai nuo skaudamos vietos ploto, yra reikalingas vyšnios ar graikinio riešuto dydžio gelio kiekis, atitinkantis 2 – 4 g gelio (20-40 mg diklofenako), kurio pakanka 400-800 cm2 plotui patepti.

Senyvi ligoniai
Senyvo amžiaus ligoniams galima vartoti įprastą vaisto dozę.

Ligoniams, kurių inkstų ar kepenų funkcija yra sutrikusi
Ligoniams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi, dozės mažinti nereikia.

Vartojimas vaikams 
Diclac  vaikams vartoti nerekomenduojama, nes duomenų apie vaisto dozavimą ir vartojimo indikacijas šiems ligoniams nėra. Diclac  negalima vartoti vaikams, jaunesniems nei 12 metų.

Vartojimo metodas
Vartoti ant odos. Nuryti draudžiama!

Ant pakenktų kūno dalių užtepkite ploną Diclac  sluoksnį. Po to nusiplaukite rankas, nebent būtų gydomos pačios rankos. 

Diclac  galima vartoti tik ant sveikos odos. Vaisto neturi patekti ant atvirų žaizdų, uždegimo ar infekcijos pažeistos odos, taip pat į akis ir ant gleivinės. Reikia stengtis rankomis neliesti Diclac  pateptų odos vietų. Ypač svarbu, kad to nedarytų vaikai.

Prieš apsirengiant ar naudojant tvarstį, reikia kelias minutes palaukti, kol Diclac  išdžius. Vaisto vartoti po sandarinamuoju tvarsčiu negalima.

Vartojimo trukmė
Gydymo trukmė priklauso nuo gydomos ligos ir vaisto poveikio. Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
Gydytojas, atsižvelgdamas į Jūsų ligos simptomus, nuspręs, kiek laiko reikia vartoti šio vaisto. Diclac  negalima gydyti ilgiau kaip 14 dienų.

Jeigu manote, kad Diclac sukeliamas poveikis yra per stiprus ar per silpnas, pasikalbėkite su savo gydytoju ar vaistininku.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 6.84 €