Specialūs pasiūlymai

Detralex 500mg plėvele dengtos tabletės, N30

  • Detralex 500mg plėvele dengtos tabletės, N30

Detralex vartojamas kojų venų nepakankamumo simptomams (kojų patinimui, skausmams, naktiniams mėšlungiams, sunkumui kojose) ir paūmėjusio hemorojaus simptomams lengvinti.

Veiklioji medžiaga yra mikronizuota, išgryninta flavonoidų frakcija. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 500 mg mikronizuotos ir išgrynintos flavonoidų frakcijos (atitinka 450 mg diosmino ir 50 mg flavonoidų, apskaičiuotų pagal hesperidiną).
Pagalbinės medžiagos yra karboksimetilkrakomolo A natrio druska, mikrokristalinė celiuliozė, želatina, magnio stearatas, talkas, glicerolis, hipromeliozė, makrogolis 6000, natrio laurilsulfatas, geltonasis geležies oksidas (E172), raudonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171).

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Rekomenduojama dozė yra:
-    venų nepakankamumo simptomams lengvinti yra 2 tabletės per parą – viena vidudienį, antra – vakare, valgio metu.
-    paūmėjusio hemorojaus atveju – 6 tabletės per parą pirmas 4 dienas, po to 4 tabletės per parą 3 dienas.
    
Gydymo metu nepatariama kaitintis saulėje, būti karštyje ar ilgai stovėti. Reikia vengti antsvorio, daugiau vaikščioti, nešioti specialias kojines, stimuliuojančias kraujotaką.
    
Detralex tabletės vartojamos per burną. Nurykite tabletę, užsigerdami pakankamu kiekiu vandens.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 9.92 €