Specialūs pasiūlymai

CANTALIN Micro 500 mg. tabletės N64

  • CANTALIN Micro 500 mg. tabletės N64

Maisto papildas su 500 mg mikronizuotų flavonoidų. Papildo kasdienę mitybą mikronizuotais flavonoidais – diosminu ir hesperidinu. Tai – augalinės medžiagos, išgaunamos daugiausiai iš citrusinių vaisių. Mikronizuota forma – susmulkinta iki labai mažų dalelių geresniam ir greitesniam medžiagos įsisavinimui organizme. Laikymas: laikykite sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Grynasis kiekis: 59,04 g. Gamintojas: Agetis Supplements Ltd., Limasolis, Kipras. Gamintojo atstovas Lietuvoje (informacijos teikimui): UAB „Medochemie Lithuania”, Gintaro g. 9-36, LT-47198 Kaunas, Lietuva. 

Maistinės medžiagos 1 tabletėje
Diosminas 450 mg
Hesperidinas 50 mg

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas CANTALIN MICRO
Forma Tabletė
Kiekis pakuotėje 64
Veikliosios medžiagos stiprumas 450MG/50MG

Diosminas, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, kukurūzų krakmolas, hesperidinas, stabilizatorius hidroksipropilmetilceliuliozė, lipnumą reguliuojančios medžiagos silicio dioksidas ir riebalų rūgštys, tabletės apvalkalas (glazūros medžiagos hidroksipropilmetilceliuliozė, hidroksipropilceliuliozė ir polietilenglikolis, dažikliai titano dioksidas ir geležies oksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas).

Suaugusiems gerti po 1–2 tabletes per parą. Tabletę užgerti stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Nevartokite nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Nevartokite jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Nevartoti vaikams. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Patinka
  • Atsargos:Turime
  • 16.05 €