Specialūs pasiūlymai

Kūno termometrai

Kūno termometrai

Asortimente – rankiniai bekontakčiai infraraudonųjų spindulių bei nuotoliniai kūno termometrai su bekontakčiu dezinfekcinio skysčio dozatoriumi. Pritaikyti naudoti namuose ar išskirtinai biure bei kitoje įstaigoje, skirti darbuotojų ar lankytojų kūno temperatūros kontrolei. Įsigykite internetu!


Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Nors gyvsidabrio termometrų era baigėsi jau gana seniai, tačiau daugelis juos įvardija kaip pačius patikimiausius iki šiol naudotus kūno termometrus. Nepaisant to, kad jie pasižymėjo itin maža paklaida, toks kūno termometras kelia pavojų žmogaus sveikatai.

Kokį termometrą pasirinkti?

Tiksliai pamatuoti temperatūrą gali bet kuris rinkoje esantis bekontaktis termometras, o galimą temperatūros paklaidą nurodo gamintojas. Tiesa, jo tikslumas priklauso nuo to, kaip laikomasi gamintojo nurodytų matavimo taisyklių.

Nepaisant to, kad daugelis juos dažnai keiksnoja, reikia pripažinti, kad bekontaktis kūno termometras – vienas iš populiariausių šiuolaikiškų temperatūros matuoklių. Būtent tokio tipo termometrus ir mes rekomenduojame savo klientams.

Novatoriškas bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras kūno temperatūrą pamatuoja per mažiau nei sekundę be jokio tiesioginio kontakto. Mūsų asortimente siūlomi gerai žinomi Evolu, Maxkin K3 bei K3 Pro, Rehabor-K2 ir kitų prekinių ženklų prietaisai.

Evolu rankiniu bekontakčiu termometru galima matuoti kūno temperatūrą kaktos srityje arba ausies ertmėje specialaus antgalio pagalba. Ypatingai pasiteisina mažiems vaikams ir kūdikiams. Be to, šiuo termometru galima matuoti net ir aplinkos, skysčių bei paviršių temperatūrą.

Rehabor-K2 – kompaktiškas ir lengvas prietaisas, kurį taip pat paprasta ir patogu naudoti tiek biure, tiek namuose. Kūno temperatūrą pamatuosite tiesiog nuo delno, laikydami jį 3-8 cm atstumu nuo termometro.

Biurams bei visuomeninės paskirties įstaigoms rekomenduojame Maxkin K3 bei K3 Pro infraraudonųjų spindulių pagalba, 5-10 cm atstumu, veikiančius bekontakčius termometrus. Juos galima kabinti ant sienos arba komplektuoti su specialius stovu, kuris leidžia lengvai ir paprastai keisti termometro vietą, reguliuoti jo aukštį.

Be įprastų termometrų, pas mus taip pat rasite termometrus su integruotu skysčių dozatoriumi viename prietaise. Jame tiek kūno temperatūros matuoklis, tiek dezinfekcinio skysčio dozatorius yra bekontakčiai. Prietaisas gali būti kabinamas ant sienos arba komplektuojamas su mobiliu trikoju stovu, skirtu bekontakčiam termometrui.

Pastaruosius termometrus mes rekomenduojame naudoti prie įėjimo į biurą, gamybines ar sandėliavimo patalpas bei tose vietose, kuriose darbas vyksta nenutrūkstamai. Pandemijos metu jis gali padėti ne tik kontroliuoti, bet ir užkirsti kelią infekcijos paplitimui dideliame kolektyve.

Nuo ko priklauso termometrų kainos?

Kaina paprastai priklauso nuo gamintojo ir termometro tipo. Neskaitmeniniai termometrai yra pigiausi, tuo tarpu bekontaktis termometras kaina pasižymi aukštesne nei kiti skaitmeniniai kontaktiniai termometrai.