Specialūs pasiūlymai

Dezinfekcinių skysčių, muilo dozatoriai

Dezinfekcinių skysčių, muilo dozatoriai

Asortimente rasite ne tik skirtingų tipų ir dizaino, bet ir su integruotu bekontakčiu kūno termometru skysčių dozatorius. Prietaisai puikiai tinka ne tik skystam muilui, bet ir pasitarnauja kaip dezinfekcinio gelio ar dezinfekcinio skysčio dozatorius. Puikiai tinka biure, visuomeninės paskirties objektuose, prekybos centruose. Visus prietaisus patogiai ir saugiai galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje internetu!


Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Muilo / dezinfekcinių skysčių dozatorius patogu naudoti, jie yra higieniški, tinka tiek skystam muilui, tiek kitiems skysčiams bei geliams. Jie gali būti įvairaus dizaino, spalvų, plastikiniu, nerūdijančio plieno ar polikarbonato korpusu. Pastarųjų pasirinkimą dažnai lemia bendras patalpų interjeras ir objekto paskirtis.

Plastikiniai dozatoriai skysčiams yra pažeidžiamiausi, todėl juos rekomenduojame naudoti biuruose ar kitose uždarose įstaigose, sveikatos apsaugos objektuose. Tuo tarpu visuomeniniuose pastatuose, viešuose tualetuose ilgiau tarnautų skysčių / muilo dozatoriai iš nerūdijančio plieno ar polikarbonato.

Pats korpusas gali būti skirtingų spalvų, visiškai skaidrus arba su skaidriu langeliu korpuse. Tai leidžia matyti prietaise esančio skysčio kiekį ir padeda užtikrinti, kad būtų laiku papildytas.

Dozatoriaus funkcionalumas

Pagal montavimo būdus ir poreikį gali būti pastatomas, montuojamas prie sienos arba į stalviršį įmontuojamas skysto muilo dozatorius. Priklausomai nuo modelio, dozatoriaus talpa gali būti užpildoma turiniu tiesiogiai arba skysta priemonė dedama į prietaisą su maišeliu.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į dozavimo mechanizmą, kurio pagalba skystis tiekiamas skirtingais būdais: išteka įprastai, paduodamas putų pavidalu arba išpurškiamas. Pastarasis mechanizmas puikiai tinka dezinfekuojantiems skysčiams, tuo tarpu pirmieji du – labiau pasiteisina skystam muilui.

Skysčių bei skysto muilo dozatorių tipai

Pagal savo funkcionalumą skysčių dozavimui skirtus prietaisus paprastai galima išskirti į du pagrindinius tipus:

  • Mechaniniai dozatoriai.
    Rankiniu būdu valdomi dozatoriai yra vieni populiariausių. Jie gali būti valdomi ranka mechaniškai – mygtuko paspaudimu, rankenėle, snapeliu arba alkūne. Priklausomai nuo dizaino ir medžiagos kokybės, toks skysčių / muilo dozatorius kaina pasižymi gana patrauklia. Todėl juos dažniausiai galima pamatyti daugelyje prekybos centrų, baruose, biuruose ir kitose bendro naudojimo vietose. 
    Tarpmiestinio bei tarptautinio susisiekimo, kituose viešuose objektuose rekomenduotume rinktis tvirtesnius, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno gaminius. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, patikimai aptarnauja didelius žmonių srautus ir turi antivandalinių savybių. Tokio tipo dozatoriai puikiai tinka skystam muilui dozuoti.
  • Automatiniai dozatoriai.
    Tačiau kalbant apie dezinfekantų naudojimą, automatinis muilo dozatorius – kur kas geresnis pasirinkimas. Jis veikia infraraudonųjų spindulių pagalba, reaguojančių į kūno šilumą, be fizinio kontakto. Būtent tokio tipo įrenginys gali maksimaliai užtikrinti visapusišką higieną ir sveikatos apsaugą didelius lankytojų srautus aptarnaujančiose įstaigose.
    Be to, sensorinis skysto muilo dozatorius dažnai yra reguliuojamas, todėl galima nustatyti išduodamo skysčio kiekį. Žinant tai, kad įprasti purškiamieji mechanizmai vieno paspaudimo metu išduoda vidutiniškai 1,5 ml skysčio, toks automatiškai valdomas prietaisas gali padėti sutaupyti dezinfekcinių priemonių.

Dezinfekcija ir kūno temperatūros matuoklis viename įrenginyje

Be įprastų ir automatinių skysčiams skirtų įrenginių, pas mus rasite dozatorių su integruotu kūno termometru, matuojančiu žmogaus kūno temperatūrą. Jame abi funkcijos – bekontaktės: jutiklinis skysto muilo dozatorius ir bekontaktis kūno termometras.

Jis gali būti kabinamas ant sienos arba komplektuojamas su mobiliu trikoju stovu, skirtu bekontakčiam termometrui. Šį prietaisą mes rekomenduojame naudoti prie įėjimo į biurą, gamybines ar sandėliavimo patalpas bei tose vietose, kuriose darbas vyksta nenutrūkstamai. Pandemijos metu jis gali padėti ne tik kontroliuoti, bet ir užkirsti kelią infekcijos paplitimui dideliame kolektyve.