Specialūs pasiūlymai

bioSILYMARIN 105 mg. granulės N28

  • bioSILYMARIN 105 mg. granulės N28

„bioSilymarin 105mg“ – tai granulių pavidalo maisto papildas, kurio sudėtyje yra biologiškai aktyvios medžiagos – silimarino. Ekologiškas produktas! Nauja tikrojo margainio forma kepenims! Sudėtyje yra skaidulinių medžiagų. Tikrasis margainis (silimarinas) padeda palaikyti:

  • normalią kepenų ląstelių regeneraciją (atsinaujinimą);
  • normalią kepenų detoksikacijos funkciją;
  • normalią kepenų funkciją;
  • normalų virškinimą bei organizmo valymo funkciją.

Tikrojo margainio sudėtyje yra skaidulinių medžiagų,omega-3 ir omega-6, vitamino E. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudėtyje tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių ir dažiklių, be sintetinių saldiklių. Turi ekologiškumo sertifikatą. Grynasis kiekis: 28 pakeliai x 3,5 g = 98 g Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ⁰C temperatūroje. GAMINTOJAS: Gadot Biochemical Ind. Ltd. P.O.B. 10636, Haifa Bay, Izraelis PLATINTOJAS: UAB “Biofarmacija”, Taikos pr. 4A, Klaipėda, tel. +37068778417 Daugiau informacijos: www.biofarmacija.eu

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas BIOSILYMARIN
Forma Granulės
Kiekis pakuotėje 28
Veikliosios medžiagos stiprumas 105MG
Amžiaus grupė Suaugusiems

Granuliuoti tikrojo margainio (lot. Silybum marianum (L.) Gaert.) vaisiai. 1 pakelyje yra SILIMARINO 105 mg, MUFA MONONESOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ 0,065 g, PUFA POLINESOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ 0,195 g, ALFA-LINOLENO (OMEGA-3) 0,005 g, ALFA-LINOLO (OMEGA-6) 0,18 g, MAISTINIŲ SKAIDULŲ SKAIDULINĖS MEDŽIAGOS 1,6 g, VITAMINO E (ALFA-TOKOFEROLIO) 0,21 mg (1,75%)*. Kiekis (RMV%)*.
RMV - Referencinė maistinė vertė.

Įprastai vartojamas 1 pakelis per dieną. Pakelio turinį galima suvartoti per kelis kartus. Vartojama Jums patogiu būdu: pakelio turinį suberti į burną, užgerti vandeniu ir nuryti (granules galima ir kramtyti), galima dėti į maistą: jogurtą, košę, sausus pusryčius ir pan.

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 6.13 €