Specialūs pasiūlymai

bioKALIS 400 mg milteliai N30

  • bioKALIS 400 mg milteliai N30

„bioKalis 400 mg“ – tai miltelių pavidalo kalio citratas. Šio produkto sudėtyje esantis kalis yra organinės kilmės. Reikalingas trūkstamam kalio kiekiui organizme palaikyti ir papildyti. Kalis padeda palaikyti:

  • normalų kraujospūdį;
  • normalią raumenų veiklą;
  • normalią nervų sistemos veiklą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudėtyje tik aktyviosios medžiagos: be konservantų, be stabilizatorių ir dažiklių, be sintetinių saldiklių. Gamintojas yra sertifikuotas ISO 22000 (Tarptautinis maisto saugos sistemų sertifikavimo standartas). Kokybė atitinka aukščiausius Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimus, žaliava patvirtinta Izraelio sveikatos ministerijos. Grynasis kiekis: 30 pakelių x 1,1 g = 33 g Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip 25 ⁰C temperatūroje. GAMINTOJAS: Gadot Biochemical Ind. Ltd. P.O.B. 10636, Haifa Bay, Izraelis PLATINTOJAS: UAB “Biofarmacija”, Taikos pr. 4A, Klaipėda, tel. +37068778417 Daugiau informacijos: www.biofarmacija.eu

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas BIOFARMACIJA
Forma Milteliai
Kiekis pakuotėje 30
Veikliosios medžiagos stiprumas 400

Kalio citrato druska. 1 pakelyje yra KALIO 400 mg (20%)*. Kiekis (RMV%)*.
*Referencinė maistinė vertė.

1 pakelio turinį išberkite į stiklinę (100–150 ml) vandens ar sulčių, išmaišykite ir išgerkite. Suaugusiesiems rekomenduojama vartoti 1 pakelį, o 6–14 m. vaikams – po 1/2 pakelio per dieną, po valgio. Tinka nėščiosioms ir maitinančioms. Gali vartoti diabetikai, vegetarai ir veganai. 

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 6.55 €