Specialūs pasiūlymai

Aspirin-C 400mg/240mg šnypščiosios tabletės, N10

  • Aspirin-C 400mg/240mg šnypščiosios tabletės, N10

Aspirin-C vartojamas simptominiam galvos, dantų, gerklės, menstruacinio, raumenų ir sąnarių, nugaros skausmui malšinti bei sąnarių uždegimo sukeltam nestipriam skausmui slopinti ir karščiavimui mažinti.

Veikliosios medžiagos yra acetilsalicilo rūgštis ir askorbo rūgštis. Vienoje tabletėje yra 400 mg acetilsalicilo rūgšties ir 240 mg askorbo rūgšties.
Pagalbinės medžiagos yra natrio citratas, natrio vandenilio karbonatas, citrinų rūgštis, natrio karbonatas.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems
Po 1–2 šnypščiąsias tabletes pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas. Didžiausia dienos dozė yra 10 šnypščiųjų tablečių. Ją viršyti draudžiama.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Vaikams vartoti nerekomenduojama. 

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi
Acetilsalicilo rūgšties reikia atsargiai vartoti pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi. Negalima vartoti pacientams, kuriems yra sunkus kepenų nepakankamumas. 

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Acetilsalicilo rūgšties reikia atsargiai vartoti pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi. Negalima vartoti pacientams, kuriems yra sunkus inkstų nepakankamumas. 

Senyviems pacientams (65 metų ir vyresniems):
Senyviems pacientams acetilsalicilo rūgštį reikia vartoti atsargiai dėl galimų gretutinių ligų ar mažo kūno svorio. Reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę.

Vartojimo metodas
Vartoti per burną. Prieš vartojimą šnypščiąsias tabletes reikia ištirpinti stiklinėje vandens. 

Patinka
  • Atsargos: Turime
  • 4.28 €