Specialūs pasiūlymai

Aktyvintoji anglis su celiulioze tabletės N10

  • Aktyvintoji anglis su celiulioze tabletės N10

Maisto papildas vartojamas kaip skaidulinių medžiagų šaltinis ir per dideliam dujų kaupimuisi mažinti. Grynasis kiekis: 2,5 g.

Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje ir ne aukštesnėje kaip 75% santykinėje oro drėgmėje. Geriausias iki: žr. ant pakuotės. Galioja 2 metus nuo pagaminimo datos. Kilmės vieta: Baltarusija. Importuotojas: UAB „STADA".

Papildoma informacija:

Prekinis ženklas CARBO ACTIVATUS
Forma Tabletė
Kiekis pakuotėje 10

 

Mikrokristalinė celiuliozė, aktyvintoji medžio anglis, bulvių krakmolas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių kalcio druskos. 24 tabletėse: mikrokristalinė celiuliozė 3,42g, iš kurios skaidulinių medžiagų 3,42g, aktyvintoji anglis 2 g.

Naudojimas:

  1. Maisto papildą rekomenduojama vartoti kaip skaidulinių medžiagų šaltinį. Po 6 tabletes keturis kartus per dieną.
  2. Aktyvintoji anglis padeda sumažinti per didelį dujų kaupimąsi pavalgius. Teigiamas poveikis pasireiškia tik tada, kai 1g aktyvintosios anglies (12 tablečių) suvartojamas ne mažiau kaip 30 min prieš valgį, ir 1 g medžiagos (12 tablečių)- iš karto pavalgius.

Vartojimo apribojimai: individualus komponentų netoleravimas, nėštumas, žindymo laikotarpis, opinis procesas virškinimo trakte, kraujavimas iš virškinamojo trakto, žarnų nepraeinamumas. Prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Patinka
  • Prekės kodas:1115
  • Atsargos:Turime
  • 0.37 €